Dystrybucja

Zasady współpracyWSTĘPNA DEKLARACJA UCZESTNICTWA (do pobrania)
Marka Bongioanni jest marką dotychczas nieznaną w Polsce, pochodzącą z północnych Włoch, z regionu Piemont. Ponad sto lat temu powstała tam nieduża fabryka kotłów, która dzisiaj ma w swojej ofercie gazowe kotły grzewcze kondensacyjne oraz z palnikami nadmuchowymi.
W CZYM WIDZIMY SZANSE I NA CZYM ONE POLEGAJĄ
Przede wszystkim solidne i trwałe produkty.
* Urządzenia grzewcze produkowane pod marką Bongioanni w Włoszech w 100% montowane są z części i podzespołów wyprodukowanych we Włoszech lub w innych krajach Unii Europejskiej, przy jednoczesnym konsekwentnym ograniczaniu udziału tworzyw sztucznych.
* Kotły osiągają wysokie parametry energetyczne i należą do klasy A.
* Kotły osiągają wysokie parametry sprawnościowe, zwłaszcza w zakresie modulacji, dochodzącej do 1:10!, co wyróżnia je na tle konkurencyjnych produktów europejskich. Jest to istotny argument w kontekście trendu zmian klimatycznych, w tym w Polsce.
* Instalacja układów kaskadowych dla potrzeb komercyjnych jest maksymalnie uproszczona (np. jedna automatyka dla wszystkich kotłów komercyjnych) i jednocześnie wyjątkowo innowacyjna. Jest możliwa instalacja np. do 6 kotłów wiszących, wyposażonych fabrycznie w pompy obiegu pierwotnego, naczynia wzbiorcze i zawory bezpieczeństwa o mocy od 60 do ponad 600 kW w jednej kaskadzie na ścianie lub w układzie tzw. przeciwstawnym.
* Kotły wiszące marki Bongioanni mogą być wyposażone w setki akcesoriów i komponentów (tradycyjne sprzęgła hydrauliczne lub w postaci wymienników płytowych, itd.).
* Urządzenia grzewcze są certyfikowane przez wiodące jednostki włoskie i europejskie.
* Urządzenia grzewcze produkowane przez firmę La Bongio s.r.l. i przez współpracujących z nią producentów są nowoczesne, łamiące stereotypy pod względem formy obowiązującej w branży grzewczej. Przykładem są nowoczesne obudowy niektórych typoszeregów, wykonane w technologii druku 3d z tworzywa sztucznego.

NIE TYLKO URZĄDZENIA WŁOSKIE
Jako spółka o kapitale polskim postanowiliśmy zbudować naszą ofertę skierowaną na rynek polski w oparciu nie tylko o urządzenia produkcji włoskiej, ale i czerpiąc z potencjału polskich, rozwijających się i ambitnych firm produkcyjnych:
* Nawiązaliśmy współpracę z polskim, sprawdzonym na rynku polskim producentem wymienników pojemnościowych c.w.u., który dostarczy nam swoje urządzenia o pojemności od 100 do 1000 i więcej litrów o wysokich parametrach technicznych i w różnych wersjach kolorystycznych.
* W swojej ofercie posiadamy polskie pompy ciepła do wytwarzania c.w.u. o parametrach nierzadko przewyższających urządzenia dostępne obecnie na rynku.
* Wraz z jednym z wiodących producentów systemów powietrzno-spalinowych opracowaliśmy kompleksowy program wyposażenia naszych kotłów wysokiej jakości i przystępnej cenie zestawy i komponenty z blachy nierdzewnej.

W ten sposób opracowaliśmy autorski katalog przeznaczony dla polskiego rynku, zawierający kotły grzewcze o mocy od 17 do 1300 kW wraz z systemem przewodów powietrzno- spalinowych, programem wymienników pojemnościowych c.w.u. oraz powietrznymi pompami ciepła.
CZYNNOŚCI REJESTRACYJNE
Rozpoczęcie współpracy to kilka prostych czynności, które umożliwią Państwu korzystanie z platformy e-Dystrybucji Bongioanni:
wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie przez upoważnioną osobę w KRS lub CEIDG Wstępnej Deklaracji Uczestnictwa (poniżej do pobrania), a następnie przesłanie jej w formie elektronicznej (PDF) na adres mailowy: biuro@bongioanni.pl.
Po jej otrzymaniu w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo komplet dokumentów inicjujących naszą współpracę.
WSTĘPNA DEKLARACJA UCZESTNICTWA (do pobrania)
Kazimierz Gołecki, Prezes Zarządu Bongioanni Polska
Szkolenie Bongioanni Polska

asdf

×

Zapraszamy do bezpośredniej współpracy firmy instalacyjne i biura projektowe